AX97-20470 Triad Magnetics
  • More about AX97-20470 Triad Magnetics
    AX97-20470 Triad Magnetics
    AX97-20470 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-20470 is described as FIXED IND 47UH 800MA 310 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Triad Magnetics
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V