AX97-20220 Triad Magnetics
  • More about AX97-20220 Triad Magnetics
    AX97-20220 Triad Magnetics
    AX97-20220 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-20220 is described as FIXED IND 22UH 1.3A 150 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE