AX97-20101 Triad Magnetics
  • More about AX97-20101 Triad Magnetics
    AX97-20101 Triad Magnetics
    AX97-20101 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-20101 is described as FIXED IND 100UH 600MA 580 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.