AX97-103R3 Triad Magnetics
  • More about AX97-103R3 Triad Magnetics
    AX97-103R3 Triad Magnetics
    AX97-103R3 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-103R3 is described as FIXED IND 3.3UH 2A 90 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.