AX97-10220 Triad Magnetics
  • More about AX97-10220 Triad Magnetics
    AX97-10220 Triad Magnetics
    AX97-10220 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX97-10220 is described as FIXED IND 22UH 700MA 430 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.