AX104R-8R2 Triad Magnetics
  • More about AX104R-8R2 Triad Magnetics
    AX104R-8R2 Triad Magnetics
    AX104R-8R2 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX104R-8R2 is described as FIXED IND 8.2UH 4.6A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.