AX104R-6R8 Triad Magnetics
  • More about AX104R-6R8 Triad Magnetics
    AX104R-6R8 Triad Magnetics
    AX104R-6R8 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX104R-6R8 is described as FIXED IND 6.8UH 4.8A 19.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.