AX104R-1R5 Triad Magnetics
  • More about AX104R-1R5 Triad Magnetics
    AX104R-1R5 Triad Magnetics
    AX104R-1R5 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX104R-1R5 is described as FIXED IND 1.5UH 6.5A 8.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.