AX104R-150 Triad Magnetics
  • More about AX104R-150 Triad Magnetics
    AX104R-150 Triad Magnetics
    AX104R-150 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX104R-150 is described as FIXED IND 15UH 3.6A 50 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.