AX02-304R6 Triad Magnetics
  • More about AX02-304R6 Triad Magnetics
    AX02-304R6 Triad Magnetics
    AX02-304R6 is manufactured by Triad Magnetics and is categorized in the Fixed Inductors category. AX02-304R6 is described as FIXED IND 4.6UH 9A 8.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.