TRS10E65C,S1Q Toshiba Semi
  • More about TRS10E65C,S1Q Toshiba Semi
    TRS10E65C,S1Q Toshiba Semi
    TRS10E65C,S1Q is manufactured by Toshiba Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. TRS10E65C,S1Q is described as DIODE SCHOTTKY 650V 10A TO220-2L. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Toshiba Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM