DSR01S30SC,L3F Toshiba Semi
  • More about DSR01S30SC,L3F Toshiba Semi
    DSR01S30SC,L3F Toshiba Semi
    DSR01S30SC,L3F is manufactured by Toshiba Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. DSR01S30SC,L3F is described as DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SC2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Toshiba Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"