CUS15S30,H3F Toshiba Semi
  • More about CUS15S30,H3F Toshiba Semi
    CUS15S30,H3F Toshiba Semi
    CUS15S30,H3F is manufactured by Toshiba Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CUS15S30,H3F is described as DIODE SCHOTTKY 30V 1.5A. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    SWITCH BATTERY POWER DISCONNECT
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Keystone Electronics
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM