CCS15S30,L3IDTF Toshiba Semi
  • More about CCS15S30,L3IDTF Toshiba Semi
    CCS15S30,L3IDTF Toshiba Semi
    CCS15S30,L3IDTF is manufactured by Toshiba Semi and is categorized in the Zener Single Diodes category. CCS15S30,L3IDTF is described as DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A CST2C. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Toshiba Semi
    ---> Zener Single Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Single Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE