FSLU2520-5R6JP2 Toko America Inc
  • More about FSLU2520-5R6JP2 Toko America Inc
    FSLU2520-5R6JP2 is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. FSLU2520-5R6JP2 is described as FIXED IND 5.6UH 175MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.