FSLU2520-27NKP2 Toko America Inc
  • More about FSLU2520-27NKP2 Toko America Inc
    FSLU2520-27NKP2 is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. FSLU2520-27NKP2 is described as FIXED IND 27NH 520MA 250 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Toko America Inc
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE