824MY-180K Toko America Inc
  • More about 824MY-180K Toko America Inc
    824MY-180K Toko America Inc
    824MY-180K is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. 824MY-180K is described as FIXED IND 18UH 1.77A 71 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Toko America Inc
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM