636FY-820M=P3 Toko America Inc
  • More about 636FY-820M=P3 Toko America Inc
    636FY-820M=P3 Toko America Inc
    636FY-820M=P3 is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. 636FY-820M=P3 is described as FIXED IND 82UH 440MA 710 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Toko America Inc
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"