636FY-680M=P3 Toko America Inc
  • More about 636FY-680M=P3 Toko America Inc
    636FY-680M=P3 Toko America Inc
    636FY-680M=P3 is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. 636FY-680M=P3 is described as FIXED IND 68UH 490MA 600 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.