300LS-1R5K=P2 Toko America Inc
  • More about 300LS-1R5K=P2 Toko America Inc
    300LS-1R5K=P2 Toko America Inc
    300LS-1R5K=P2 is manufactured by Toko America Inc and is categorized in the Fixed Inductors category. 300LS-1R5K=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 230MA 490 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Toko America Inc
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN