480:347:277:220-245VA Thomas Research
  • More about 480:347:277:220-245VA Thomas Research
    480:347:277:220-245VA is manufactured by Thomas Research and is categorized in the Isolated/Non-Isolated Autotransformers category. 480:347:277:220-245VA is described as 347/277:220V 245VA STEP-DOWN. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by Thomas Research
    ---> Isolated/Non-Isolated Autotransformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  Isolated/Non-Isolated Autotransformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE