SN74LVTH2952NSR Texas Instruments
  • More about SN74LVTH2952NSR Texas Instruments
    SN74LVTH2952NSR is manufactured by Texas Instruments and is categorized in the Logic Buffers/Drivers/Receivers/Transceivers category. SN74LVTH2952NSR is described as IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SO. Perfect Parts is a supplier of Logic ICs and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM