PTH12030WAZ Texas Instruments
  • More about PTH12030WAZ Texas Instruments
    PTH12030WAZ Texas Instruments
    PTH12030WAZ is manufactured by Texas Instruments and is categorized in the DC/DC Converters category. PTH12030WAZ is described as DC/DC CONVERTER 1.2-5.5V 143W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Texas Instruments
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED