XS930S1PAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS930S1PAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Proximity; 18mm; 3-wire; 12-24 VDC; NO PNP Flush Mt. M12 Conn.
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS930S1PAM12 Telemecanique Sensors
    XS930S1PAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS930S1PAM12 is described as Sensor; Proximity; 18mm; 3-wire; 12-24 VDC; NO PNP Flush Mt. M12 Conn.. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM