XS8C4A1MPN12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS8C4A1MPN12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Proximity; ACDC; NO/NC; 2-Wire; FLUSH SN 20MM 1/2NPT
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS8C4A1MPN12 Telemecanique Sensors
    XS8C4A1MPN12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS8C4A1MPN12 is described as Sensor; Proximity; ACDC; NO/NC; 2-Wire; FLUSH SN 20MM 1/2NPT. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM