XS8C2A4MAU20 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS8C2A4MAU20
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Proximity; ACDC; NO; 2-Wire; NFLUSH SN 40MM CONN U20
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS8C2A4MAU20 Telemecanique Sensors
    XS8C2A4MAU20 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS8C2A4MAU20 is described as Sensor; Proximity; ACDC; NO; 2-Wire; NFLUSH SN 40MM CONN U20. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM