XS630B1NAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS630B1NAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR 30MM 12-48 VDC, SS, 1 NO, NPN, 15MM, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS630B1NAM12 Telemecanique Sensors
    XS630B1NAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS630B1NAM12 is described as INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR 30MM 12-48 VDC, SS, 1 NO, NPN, 15MM, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE