XS612B1PAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS612B1PAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: SENSOR, PROXIMITY, M12 DIA., SHIELDED, 4MM DIST., 10-36 VDC IN, 200 MA PNP OUT, CONN.
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS612B1PAM12 Telemecanique Sensors
    XS612B1PAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS612B1PAM12 is described as SENSOR, PROXIMITY, M12 DIA., SHIELDED, 4MM DIST., 10-36 VDC IN, 200 MA PNP OUT, CONN.. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE