XS612B1NAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS612B1NAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR 12MM 12-48 VDC, SS, 1 NO, NPN, 4MM, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS612B1NAM12 Telemecanique Sensors
    XS612B1NAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS612B1NAM12 is described as INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR 12MM 12-48 VDC, SS, 1 NO, NPN, 4MM, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    View
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA