XS530B1PBM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS530B1PBM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Proximity Sensor Inductive, 30mm, 10mm S/D, PNP, NC, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS530B1PBM12 Telemecanique Sensors
    XS530B1PBM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS530B1PBM12 is described as Proximity Sensor Inductive, 30mm, 10mm S/D, PNP, NC, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE