XS512B1PBM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS512B1PBM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Proximity Sensor, Inductive, 12mm, 2mm S/D, PNP, NC, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS512B1PBM12 Telemecanique Sensors
    XS512B1PBM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS512B1PBM12 is described as Proximity Sensor, Inductive, 12mm, 2mm S/D, PNP, NC, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ