XS508B1PAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS508B1PAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Proximity Sensor, 8mm, 1.5mm S/D, PNP, NO, M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS508B1PAM12 Telemecanique Sensors
    XS508B1PAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS508B1PAM12 is described as Proximity Sensor, 8mm, 1.5mm S/D, PNP, NO, M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE