XS4P12MA230 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS4P12MA230
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor, Proximity, Inductive, Range 4mm, 52 mm, 2 m Cable
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS4P12MA230 Telemecanique Sensors
    XS4P12MA230 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS4P12MA230 is described as Sensor, Proximity, Inductive, Range 4mm, 52 mm, 2 m Cable. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A