XS212BLPAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS212BLPAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: SENSOR; PROXIMITY; 12MM BARREL; SHIELDED METAL; PNP; RANGE 4MM; 10-36VDC; M12 CO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS212BLPAM12 Telemecanique Sensors
    XS212BLPAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS212BLPAM12 is described as SENSOR; PROXIMITY; 12MM BARREL; SHIELDED METAL; PNP; RANGE 4MM; 10-36VDC; M12 CO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB