XS212BLNAM12 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XS212BLNAM12
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: SENSOR; PROXIMITY; 12MM BARREL; SHIELDED METAL; NPN; RANGE 4MM; 10-36VDC, M12 CO
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XS212BLNAM12 Telemecanique Sensors
    XS212BLNAM12 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XS212BLNAM12 is described as SENSOR; PROXIMITY; 12MM BARREL; SHIELDED METAL; NPN; RANGE 4MM; 10-36VDC, M12 CO. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"