XMLP250BC22 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XMLP250BC22
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Press Sensor ForVarious Media, 250bar Max Press, 24Vac/dc, G1/4 Process Connection
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XMLP250BC22 Telemecanique Sensors
    XMLP250BC22 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XMLP250BC22 is described as Press Sensor ForVarious Media, 250bar Max Press, 24Vac/dc, G1/4 Process Connection. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    View
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)