XMLP030RC23F Telemecanique Sensors
  • Part Number: XMLP030RC23F
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Pressure Transmitter; 30 PSI; 4-20MA; 1/4-18NPT; DIN
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XMLP030RC23F Telemecanique Sensors
    XMLP030RC23F is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XMLP030RC23F is described as Sensor; Pressure Transmitter; 30 PSI; 4-20MA; 1/4-18NPT; DIN. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X