XMLP015RP73F Telemecanique Sensors
  • Part Number: XMLP015RP73F
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Pressure Transmitter; 15 PSI; 0-10VDC; 1/4-18NPT; PACKARD CONN.
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XMLP015RP73F Telemecanique Sensors
    XMLP015RP73F is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XMLP015RP73F is described as Sensor; Pressure Transmitter; 15 PSI; 0-10VDC; 1/4-18NPT; PACKARD CONN.. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK