XMLP015RP23F Telemecanique Sensors
  • Part Number: XMLP015RP23F
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: Sensor; Pressure Transmitter; 15 PSI; 4-20MA; 1/4-18NPT; PACKARD CONN.
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XMLP015RP23F Telemecanique Sensors
    XMLP015RP23F is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XMLP015RP23F is described as Sensor; Pressure Transmitter; 15 PSI; 4-20MA; 1/4-18NPT; PACKARD CONN.. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE