XMLK100P2D23 Telemecanique Sensors
  • Part Number: XMLK100P2D23
  • Manufacturer Name: Telemecanique Sensors
  • Description: PRESSURE TRANSMITTER - 100 PSI - 4-20mA- M12
  • Category: Sensors
  • Status:
  • More about XMLK100P2D23 Telemecanique Sensors
    XMLK100P2D23 is manufactured by Telemecanique Sensors and is categorized in the Sensors category. XMLK100P2D23 is described as PRESSURE TRANSMITTER - 100 PSI - 4-20mA- M12. Perfect Parts is a supplier of Sensors and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Telemecanique Sensors
    ---> Sensors from all manufacturers
    ---> Sensors by sub category
  • More About  Sensors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Schroff
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"