STH48D50 Teledyne Relays
  • More about STH48D50 Teledyne Relays
    STH48D50 Teledyne Relays
    STH48D50 is manufactured by Teledyne Relays and is categorized in the General Purpose Relays category. STH48D50 is described as Relay; SSR; Zero-Switching; Cur-Rtg 50A; Ctrl-V 3-32DC; Vol-Rtg 24-600AC; Screw. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Teledyne Relays
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    Pui Audio
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 6.5KHZ 30V
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7KHZ 10MM
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD