STH24D12 Teledyne Relays
  • More about STH24D12 Teledyne Relays
    STH24D12 Teledyne Relays
    STH24D12 is manufactured by Teledyne Relays and is categorized in the General Purpose Relays category. STH24D12 is described as Relay; SSR; Zero-Switching; Cur-Rtg 12A; Ctrl-V 3-32DC; Vol-Rtg 12-280AC; Screw. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Teledyne Relays
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE