ST24D50-16 Teledyne Relays
  • Part Number: ST24D50-16
  • Manufacturer Name: Teledyne Relays
  • Description: Relay; SSR; Control; Cur-Rtg 50A; Ctrl-V 30DC; Vol-Rtg 280V; Screw; UL; ST Series
  • Category: General Purpose Relays
  • Status:
  • More about ST24D50-16 Teledyne Relays
    ST24D50-16 Teledyne Relays
    ST24D50-16 is manufactured by Teledyne Relays and is categorized in the General Purpose Relays category. ST24D50-16 is described as Relay; SSR; Control; Cur-Rtg 50A; Ctrl-V 30DC; Vol-Rtg 280V; Screw; UL; ST Series. Perfect Parts is a supplier of Relays and other Electromechanicals.
    ---> Other parts by Teledyne Relays
    ---> General Purpose Relays from all manufacturers
    ---> Relays by sub category
  • More About  General Purpose Relays
    General Purpose Relays
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM