WWH1.50SV Techflex
  • Part Number: WWH1.50SV
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 1.5 X 50 SILVER
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about WWH1.50SV Techflex
    WWH1.50SV Techflex
    WWH1.50SV is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. WWH1.50SV is described as SELF WRAP 1.5" X 50 SILVER. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM