TWN1.50SV Techflex
  • Part Number: TWN1.50SV
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SELF WRAP 1.5 X 200 SILVER
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about TWN1.50SV Techflex
    TWN1.50SV Techflex
    TWN1.50SV is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. TWN1.50SV is described as SELF WRAP 1.5" X 200 SILVER. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V