RRN2.50DB50 Techflex
  • Part Number: RRN2.50DB50
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 2.5 X 50 BROWN
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about RRN2.50DB50 Techflex
    RRN2.50DB50 Techflex
    RRN2.50DB50 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. RRN2.50DB50 is described as SLEEVING 2.5" X 50 BROWN. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK