NXN1.50GN Techflex
  • Part Number: NXN1.50GN
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1.5 X 100 GREEN
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about NXN1.50GN Techflex
    NXN1.50GN Techflex
    NXN1.50GN is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. NXN1.50GN is described as SLEEVING 1.5" X 100 GREEN. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"