NXN1.25GN Techflex
  • Part Number: NXN1.25GN
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1-1/4 X 100 GREEN
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about NXN1.25GN Techflex
    NXN1.25GN Techflex
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK