NSN1.50SS40 Techflex
  • Part Number: NSN1.50SS40
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1.5 X 40 BLACK/YELLOW
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about NSN1.50SS40 Techflex
    NSN1.50SS40 Techflex
    NSN1.50SS40 is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. NSN1.50SS40 is described as SLEEVING 1.5" X 40 BLACK/YELLOW. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE