HWN1.50BK Techflex
  • Part Number: HWN1.50BK
  • Manufacturer Name: Techflex
  • Description: SLEEVING 1.5 X 250 BLACK
  • Category: Spiral Wrap
  • Status:
  • More about HWN1.50BK Techflex
    HWN1.50BK Techflex
    HWN1.50BK is manufactured by Techflex and is categorized in the Spiral Wrap category. HWN1.50BK is described as SLEEVING 1.5" X 250 BLACK. Perfect Parts is a supplier of Connector Support and other Interconnects.
    ---> Other parts by Techflex
    ---> Spiral Wrap from all manufacturers
    ---> Connector Support by sub category
  • More About  Spiral Wrap
    Connector Support
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 3.5X0.078" NAT
    View
    CARD GUIDE SNAP 4LX.075"SW NAT
    CARD GUIDE SNAP 2.5LX.075"SW NAT
    Vector
    CARD GUIDE PLASTIC SCREW 12PCS
    Vector
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MNT 4.73"
    Schroff
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    Schroff
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN